Klub seniorů

Klub seniorů - zrušení akcí

Vzhledem k epidemiologické situaci a povinnosti nošení roušek na akcích konaných ve vnitřních prostorech, se výbor Klubu seniorů rozhodl zrušit všechny čaje až do odvolání.

6. výročí klubu seniorů - zhodnocení akcí

Protože mezi seniory Butovse se ozývaly hlasy, že by bylo dobré si někde společně posedět a popovídat si – po konzultaci s vedením obce vznikla myšlenka – založit klub seniorů.Po konzultaci s vedením Rady seniorů Východočeského kraje byl zástupce obce Z.Jiránek pozván 16.12.2010 na Krajské setkání zástupců seniorských organizací do Hradce Králové , kde jedním z programu jednání byl bod „výměna zkušeností z činnosti klubů“.Zde zástupce navázal spolupráci s vedoucí klubu seniorů Skřivany s paní Hanou Svobodovou ,která mu nabídla spolupráci.Po získání prvních poznatků z činnosti klubů byli se souhlasem obecního zastupitelstva zájemci o tuto činnost pozváni 15.01.2011 do Butovanky na ustavující schůzku.Z přítomných 35 se hned do klubu přihlásilo 24 seniorů a mezi prvními i starosta obce Luboš Tichý předseda kulturního výboru Jiří Chládek. Na poradě byl přítomnými schválen i výbor klubu Chládek , Jiránek, Mádlová , Lazáková , Škaloudová a Zachová.

Číst dál...

Rozloučení s rokem 2016

Klub seniorů Butoves zve všechny příznivce dobré zábavy na 

Rozloučení s rokem 2016

v Butovance ve čtvrtek 29. 12. od 15:00 do 20:00 hod.

Hraje Duo Decent, vstupné 200,- Kč.

Číst dál...

16. ročník memoriálu JARDY KULHÁNKA

Klub seniorů při OÚ Butoves Vás zve na 


16. ročník memoriálu JARDY KULHÁNKA


o putovní pohár OÚ Butoves ve hře KŘÍŽOVÝ MARIÁŠ

 

Soutěž proběhne v sobotu 16. května 2015

Číst dál...

19. akce Klubu seniorů Butoves.


Mikulášské čaje sobota 6.prosince 2014

 

V sobotu v 15 hodin se v sále Butovanky sešlo 22 zájemců o tanec. U pokladny odevzdávali dárky pro své známé,které by měl adresátům doručit Mikuláš. (poštovné zaplatili 5 Kč)

Číst dál...

Turnaj v Mariáši

V sobotu 7.5. proběhl 12. ročník memoriálu Jardy Kulhánka v křížovém mariáš. Na 40 borců se sešlo v sále místní restaurace Butovanka, kde byly v 8. 30 zahájeny vyřazovací boje. S přestávkami na svačinku a na oběd probíhali až do  15.00 kdy byl celý turnaj ukončen slavnostním předáním cen. Vítězství si nakonec při těsném skóre odnesl   M. Kosejk. Všichni účastníci si odnesli drobné ceny a celý turnaj proběhl v přátelské a uvolněné atmosféře. Velký dík patří hlavnímu organizátorovi Zdeňku Jiránkovi a jeho organizačnímu teamu.

Pořadí na prvních třech místech:

1. M.Kosejk

2. M. Hascak

3. J. Vagenknecht

Promítání o Českém ráji

Klub Seniorů vás zve na akci:

Jedinečný Český ráj

Při promítání diapozitivů vypráví pan Mrkáček z Turnova

Která se koná v restauraci Butovanka v pátek 1. dubna 2011 od 14:00 hod

Číst dál...