Ženy pro Butoves

Butovský Halloween

Zveme všechny příznivce strašení, strašidel a dýnobraní v sobotu 29. 10. 2016 v 15 hod. do Butovanky. Čeká nás dlabání dýní, soutěže, výroba masek a lampionový průvod.

Číst dál...

Děti maminkám

Zveme všechny maminky na nedělní setkání, které se bude konat v 8. 5. 2016 v 15 hod v Butovance.

 

Ženy pro Butoves

Číst dál...

Stolní a deskové hry v Butovsi

Přátelské posezení jsme si dopřáli při odpoledních hrátkách v neděli 21. února 2016 v Butovance. Akce, která se v Butovsi konala poprvé, by si zasloužila stát se tradiční.
Velice příjemné odpoledne strávené při stolních a deskových hrách. Líbilo dětem i jejich rodičům. Každý si našel svoji oblíbenou hru – Člověče, nezlob se, Dáma, Opičky, Věž, Mikádo, Prší a mnoho dalších. Užili jsme si spoustu legrace.

Číst dál...

Deskové a stolní hry

ŽENY PRO BUTOVES

zvou všechny příznivce

DESKOVÝCH A STOLNÍCH HER

 

na odpolední hrátky do BUTOVANKY

 

V NEDĚLI 21.2. 2016 v 15 hod.

Číst dál...

Drakiáda v Butovsi

V pondělí 28. září 2015 se na obloze nad obcí Butoves rozsvítila barevná duha. Nezpůsobil ji déšť, ale naopak krásné počasí, které vylákalo děti a jejich rodiče na pole na Jezeře za Butovsí. Tam se konal druhý ročník Drakiády.

Číst dál...

Drakiáda na Jezerech

Ženy pro Butoves

zvou děti, mládež, rodiče, prarodiče a ostatní příznivce létání na drakiádu, která se bude konat za příznivého počasí v pondělí 28. 9. 2015 ve 14.00 hod. na Jezerech za Butovsí (místo konání čarodějnic).

S sebou draky všech druhů a velikostí, špekáčky, pití a dobrou náladu.